Znowu o pożyczkach

Dodane: 07-08-2014 15:23
Znowu o pożyczkach Duża część Polaków nie może wziąć kredytu. I to nie z powodu braku środków na ich spłatę. Większość banków nie daje możliwości wzięcia pożyczki, jeśli jest się zatrudnionym na umowę o dzieło, lub zlecenie. Niezwykle trudno...Duża część Polaków nie może wziąć kredytu. I to nie z powodu braku środków na ich spłatę. Większość banków nie daje możliwości wzięcia pożyczki, jeśli jest się zatrudnionym na umowę o dzieło, lub zlecenie.

Niezwykle trudno jest też o pożyczkę po założeniu pierwszej firmy - najczęściej trzeba czekać co najmniej rok, a ilość dokumentów, których wymaga bank, może przerazić. Jeszcze gorzej jest, gdy jest się udziałowcem w spółce.

Podsumowując - firmy mają naprawdę pod górkę. Łatwiej o pożyczkę będzie pracownikowi, zatrudnionemu na umowę o pracę, niż właścicielowi tej firmy. To jest paradoks, ale niestety prawdziwy.

Żeby młodzi Polacy mogli zakładać firmy i inwestować w swój biznes, go rozwijając, potrzebny jest dostęp do kapitału. Mało kto posiada wystarczające środki, jest to zbyt trudna do przeskoczenia bariera. Często niestety kończy się to wzięciem kredytu w wątpliwym miejscu, z niesamowicie wysokim kosztem. Nie może tak być, ale nie zanosi się, na zmianę polityki przez banki. Jest odwrotnie - z każdym rokiem wymagania dla przedsiębiorców są coraz bardziej wyśrubowane. pożyczki pod zastaw złota szczecin

© 2019 http://plugnplay.com.pl/