SEO coraz bardziej na fali

Dodane: 30-08-2014 10:14
SEO coraz bardziej na fali pozycjonowanie opole O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS? Ano dlatego, że o Google coraz...pozycjonowanie opole
O SEO, czyli Quo Vadis Google? SEO to naprawdę nie jest taka fajna dziedzina. Z jednej strony dość wysokie i zadowalające zarobki, ale z drugiej zależność od jednej korporacji - wyszukiwarki Google. Dlaczego SEO SUCKS?

Ano dlatego, że o Google coraz częściej pisze się, jak o kolosie na glinianych nogach. Pewne działania tej firmy są dość kontrowersyjne i nie działają dobrze na PR (jak współpraca z CIA w sprawie danych użytkowników).

Ale w branży SEO to już w zasadzie katastrofa. Pokątnie szepcze się, że korporacja ma za słabe wyniki w swojej sieci reklamowej i z tego powodu powstają algorytmy, które trzęsą całą branżą SEO. Tak, pozycjoner to ktoś, kto budzi się w środku nocy, zlany potem, bo przyśnił mu się update Google. Brzmi jak żart? Pewnie dla większości tak. Jednak jeżeli to twoja praca, i nagle z dnia na dzień strony twoich klientów tracą pozycje, to ty tracisz pieniądze. I często tych klientów.

Z pozycjonowaniem jest trochę jak z giełdą. Zarobić można dużo, ale z dnia na dzień można też wszystko stracić. To naprawdę nie jest taka fajna praca!

© 2019 http://plugnplay.com.pl/