O lokalach komercyjnych

Dodane: 18-06-2014 09:53
O lokalach komercyjnych Na temat biur było już parę artykułów. Pisałam o biurach w odniesieniu do szkoleń bhp, czy też nieruchomości. Pisałam ostatnio również teksty o wynajmowaniu mieszkań. Chciałabym rozwinąć tę kwestię trochę w sprawie wynajmowania lokali biurowych. Wiadomo, że inwestycja w mieszkania i wynajmowanie ich na przykład studentom, niesie...Na temat biur było już parę artykułów. Pisałam o biurach w odniesieniu do szkoleń bhp, czy też nieruchomości. Pisałam ostatnio również teksty o wynajmowaniu mieszkań. Chciałabym rozwinąć tę kwestię trochę w sprawie wynajmowania lokali biurowych. Wiadomo, że inwestycja w mieszkania i wynajmowanie ich na przykład studentom, niesie ze sobą ogromne ryzyko. Jest tak głównie przez polskie prawo, które chroni lokatorów.

Ale jeśli zamierzamy inwestować w nieruchomości komercyjne, przygotowane dla firm powierzchnie biurowe, lub magazyny, to mamy diametralnie inną sytuację. Nie ma ryzyka związanego z lokatorami - gdy kontrahent nie będzie nam płacił, to wypowiadamy umowę i dochodzimy (z dużym prawdopodobieństwem sukcesu) swoich praw w sądzie. Ale w wypadku nieruchomości komercyjnych bardzo istotna jest lokalizacja. Trudniej jest również stać się właścicielem takiej nieruchomości. Najczęściej są to całe budynki biurowe, należące do spółdzielni (czy też nawet gminy) kub do dewelopera.

Na pewno taka inwestycja się opłaca. Dobra lokalizacja gwarantuje duże syski z wynajmu powierzchni biurowych. biura szczecin
Podobny temat również biura szczecin
Znazlazłem także biura szczecin
Na temat biura szczecin to też niezłe źródło
Podobny temat również biura szczecin centrum


© 2019 http://plugnplay.com.pl/